G4A-1A-E-DC24
G4A-1A-E-DC24 Omron Electronics
omron_g4arelay.pdf
Виробник: Omron Electronics
General Purpose Relays SPST-NO 24VDC PCB & QC
на замовлення 1428 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 20A 24V, Packaging: Tray, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -20°C ~ 60°C, Termination Style: PC Pin, Quick Connect - 0.250" (6.3mm), Approval Agency: CQC, CSA, UR, VDE, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 37.5 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Flux Protection, Contact Material: Silver Alloy, Cadmium Free, Contact Form: SPST-NO (1 Form A), Contact Rating (Current): 20 A, Switching Voltage: 250VAC - Max, Must Release Voltage: 2.4 VDC, Must Operate Voltage: 16.8 VDC, Operate Time: 20 ms, Release Time: 10 ms, Load - Max Switching: 5000VA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G4A-1A-E DC24 G4A-1A-E DC24 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div J056-E1.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 20A 24V
Packaging: Tray
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -20°C ~ 60°C
Termination Style: PC Pin, Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Approval Agency: CQC, CSA, UR, VDE
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 37.5 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Flux Protection
Contact Material: Silver Alloy, Cadmium Free
Contact Form: SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current): 20 A
Switching Voltage: 250VAC - Max
Must Release Voltage: 2.4 VDC
Must Operate Voltage: 16.8 VDC
Operate Time: 20 ms
Release Time: 10 ms
Load - Max Switching: 5000VA
на замовлення 109 шт:
Кількість Ціна
G4A-1AE  DC24 G4A-1AE DC24 Виробник : OMRON ELECTRONIC COMPONENTS 2340751.pdf Description: OMRON ELECTRONIC COMPONENTS - G4A-1AE DC24 - Universelles Leistungsrelais, Baureihe G4A, monostabil, SPST, 24V DC, 23A
tariffCode: 85364190
rohsCompliant: YES
Relaisanschlüsse: Lötanschlüsse
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Spulentyp: Monostabil
Kontaktmaterial: Silberlegierung
isCanonical: Y
Kontaktstrom: 23A
usEccn: EAR99
Spulenwiderstand: 640ohm
euEccn: NLR
Kontaktspannung V DC: 30V
Relaismontage: Durchsteckmontage
Produktpalette: G4A Series
productTraceability: No
Spulenspannung: 24VDC
Kontaktkonfiguration: SPST
Kontaktspannung V AC: 277V
SVHC: No SVHC (17-Dec-2014)
на замовлення 28 шт:
Мінімальне замовлення: 2
G4A-1A-E DC24 G4A-1A-E DC24 Виробник : Omron j056-e1.pdf Power Relay 24VDC 20A SPST-NO(30.5mm 16mm 33.5mm) THT
на замовлення 440 шт:
Мінімальне замовлення: 14
товару немає в наявності
G4A-1A-E-DC24 G4A-1A-E-DC24 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g4a.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 20A 24V