G5CA-1A4-DC12
G5CA-1A4-DC12 OMRON / PARTNER STOCK
en-g5ca.pdf
Виробник: OMRON / PARTNER STOCK
Description: OMRON / PARTNER STOCK - G5CA-1A4-DC12 - Leistungsrelais, SPST-NO, 12 VDC, 10 A, G5CA Series, Durchsteckmontage, Monostabil
tariffCode: 85364900
rohsCompliant: YES
Relaisanschlüsse: PC-Pin
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
Spulentyp: Monostabil
Kontaktmaterial: Silberlegierung, cadmiumfrei
Kontaktstrom: 10A
usEccn: EAR99
Spulenwiderstand: 720ohm
euEccn: NLR
Kontaktspannung V DC: 30V
Relaismontage: Durchsteckmontage
Produktpalette: G5CA Series
productTraceability: No
Spulenspannung: 12VDC
Kontaktkonfiguration: SPST-NO
Kontaktspannung V AC: 250V
SVHC: To Be Advised
на замовлення 96 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 50
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: OMRON / PARTNER STOCK - G5CA-1A4-DC12 - Leistungsrelais, SPST-NO, 12 VDC, 10 A, G5CA Series, Durchsteckmontage, Monostabil, tariffCode: 85364900, rohsCompliant: YES, Relaisanschlüsse: PC-Pin, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: TBA, Spulentyp: Monostabil, Kontaktmaterial: Silberlegierung, cadmiumfrei, Kontaktstrom: 10A, usEccn: EAR99, Spulenwiderstand: 720ohm, euEccn: NLR, Kontaktspannung V DC: 30V, Relaismontage: Durchsteckmontage, Produktpalette: G5CA Series, productTraceability: No, Spulenspannung: 12VDC, Kontaktkonfiguration: SPST-NO, Kontaktspannung V AC: 250V, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G5CA-1A4-DC12 G5CA-1A4-DC12 Виробник : Omron Electronics en_g5ca.pdf General Purpose Relays Sealed SPST-NO 12VDC
на замовлення 535 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
G5CA-1A4-DC12 G5CA-1A4-DC12 Виробник : Omron 290101628893664en-g5ca.pdf Power Relay 12VDC 10A SPST-NO(22x16x11)mm THT
на замовлення 186 шт:
Мінімальне замовлення: 44
на замовлення 70 шт:
Мінімальне замовлення: 43
G5CA-1A4 DC12 G5CA-1A4 DC12 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g5ca.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 12V
Packaging: Tube
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 16.7 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Form: SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current): 10 A
Switching Voltage: 250VAC, 125VDC - Max
Must Release Voltage: 1.2 VDC
Must Operate Voltage: 9 VDC
Operate Time: 10 ms
Release Time: 10 ms
Part Status: Active
Approval Agency: CQC, CSA, TUV, UR
Load - Max Switching: 2500VA, 1250W
на замовлення 281 шт:
на замовлення 340 шт:
Мінімальне замовлення: 26
на замовлення 503 шт:
товару немає в наявності