Продукція > OMRON > G5CA-1A-E DC12
G5CA-1A-E DC12
G5CA-1A-E DC12 Omron
290101628893664en-g5ca.pdf
Виробник: Omron
Power Relay 12VDC 15A SPST-NO(22x16x11)mm THT
на замовлення 374 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 80
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: OMRON ELECTRONIC COMPONENTS - G5CA-1AE DC12 - Universelles Leistungsrelais, Baureihe G5CA, monostabil, SPST, 12V DC, 15A, tariffCode: 85364190, rohsCompliant: YES, Zulassungen & Normen: CSA, UL, Relaisanschlüsse: Lötanschlüsse, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Spulentyp: Monostabil, Kontaktmaterial: Silberlegierung, isCanonical: Y, Kontaktstrom: 15A, usEccn: EAR99, Spulenwiderstand: 720ohm, euEccn: NLR, Kontaktspannung V DC: 30V, Relaismontage: Durchsteckmontage, Produktpalette: G5CA Series, productTraceability: No, Spulenspannung: 12VDC, Kontaktkonfiguration: SPST, Kontaktspannung V AC: 125V, SVHC: No SVHC (17-Dec-2014).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G5CA-1A-E-DC12 G5CA-1A-E-DC12 Виробник : OMRON / PARTNER STOCK en-g5ca.pdf Description: OMRON / PARTNER STOCK - G5CA-1A-E-DC12 - Leistungsrelais, SPST-NO, 12 VDC, 15 A, G5CA Series, Durchsteckmontage, Monostabil
tariffCode: 85364900
rohsCompliant: YES
Relaisanschlüsse: PC-Pin
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Spulentyp: Monostabil
Kontaktmaterial: -
isCanonical: Y
Kontaktstrom: 15A
usEccn: EAR99
Spulenwiderstand: 720ohm
euEccn: NLR
Kontaktspannung V DC: 30V
Relaismontage: Durchsteckmontage
Produktpalette: G5CA Series
productTraceability: No
Spulenspannung: 12VDC
Kontaktkonfiguration: SPST-NO
Kontaktspannung V AC: 125V
SVHC: To Be Advised
на замовлення 112 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 40
G5CA-1A-E DC12 G5CA-1A-E DC12 Виробник : Omron 290101628893664en-g5ca.pdf Power Relay 12VDC 15A SPST-NO(22x16x11)mm THT
на замовлення 467 шт:
Мінімальне замовлення: 48
на замовлення 467 шт:
Мінімальне замовлення: 3
на замовлення 90 шт:
Мінімальне замовлення: 36
G5CA-1A-E DC12 G5CA-1A-E DC12 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g5ca.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 15A 12V
Packaging: Tube
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 16.7 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Flux Protection
Contact Form: SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current): 15 A
Switching Voltage: 250VAC, 125VDC - Max
Must Release Voltage: 1.2 VDC
Must Operate Voltage: 9 VDC
Operate Time: 10 ms
Release Time: 10 ms
Part Status: Active
Approval Agency: CQC, CSA, TUV, UR
Load - Max Switching: 3750VA, 1875W
G5CA-1AE  DC12 G5CA-1AE DC12 Виробник : OMRON ELECTRONIC COMPONENTS Description: OMRON ELECTRONIC COMPONENTS - G5CA-1AE DC12 - Universelles Leistungsrelais, Baureihe G5CA, monostabil, SPST, 12V DC, 15A
tariffCode: 85364190
rohsCompliant: YES
Zulassungen & Normen: CSA, UL
Relaisanschlüsse: Lötanschlüsse
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Spulentyp: Monostabil
Kontaktmaterial: Silberlegierung
isCanonical: Y
Kontaktstrom: 15A
usEccn: EAR99
Spulenwiderstand: 720ohm
euEccn: NLR
Kontaktspannung V DC: 30V
Produktpalette: G5CA Series
productTraceability: No
Spulenspannung: 12VDC
Kontaktkonfiguration: SPST
Kontaktspannung V AC: 125V
SVHC: No SVHC (17-Dec-2014)
на замовлення 82 шт:
Мінімальне замовлення: 3
на замовлення 249 шт:
Мінімальне замовлення: 29
на замовлення 300 шт:
Мінімальне замовлення: 27
товару немає в наявності
G5CA-1A-E-DC12 Виробник : Omron G5CA_0609.pdf Код виробника: G5CA-1A-E-DC12 12VDC, 10A Група товару: Реле електромеханічні та геркони Од. вим: шт
товару немає в наявності
G5CA1AEDC12 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div eng5ca.pdf Description: HA RELAYS PWR PCB RELAY
G5CA-1A-E-DC12 G5CA-1A-E-DC12 Виробник : Omron Electronics en-g5ca.pdf General Purpose Relays High-Capacity SPST-NO 12VDC