Продукція > OMRON > G5LE1VDDC12
G5LE1VDDC12
G5LE1VDDC12 Omron
0900766b8002b925.pdf
Виробник: Omron
Power Relay 12VDC 8DC/10AAC SPDT(22.5x16.5x19)mm THT
на замовлення 95 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 12V, Packaging: Tray, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Approval Agency: CSA, TUV, UR, VDE, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 33.3 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Flux Protection, Contact Material: Silver Tin Oxide (AgSnO), Contact Form: SPDT (1 Form C), Contact Rating (Current): 10 A, Switching Voltage: 250VAC, 125VDC - Max, Must Release Voltage: 1.2 VDC, Must Operate Voltage: 9 VDC, Operate Time: 10 ms, Release Time: 5 ms, Part Status: Active, Coil Insulation: Class B.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G5LE-1-VD DC12 G5LE-1-VD DC12 Виробник : Omron Electronics en_g5le.pdf General Purpose Relays PowerPCBRelay 12VDC SPDT FluxProtect VDE
на замовлення 1449 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
G5LE-1-VD DC12 G5LE-1-VD DC12 Виробник : OMRON ELECTRONIC COMPONENTS en-g5le.pdf Description: OMRON ELECTRONIC COMPONENTS - G5LE-1-VD DC12 - RELAY, SPDT, 250VAC, 30VDC, 10A
tariffCode: 85364190
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
isCanonical: Y
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
directShipCharge: 25
Kontaktspannung V DC: 30V
usEccn: EAR99
Мінімальне замовлення: 10
G5LE1VDDC12 G5LE1VDDC12 Виробник : Omron 0900766b8002b925.pdf Power Relay 12VDC 8DC/10AAC SPDT(22.5x16.5x19)mm THT
Мінімальне замовлення: 152
G5LE-1-VD DC12 G5LE-1-VD DC12 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g5le.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 12V
Packaging: Tray
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 33.3 mA
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 10 A
Switching Voltage: 250VAC, 125VDC - Max
Must Release Voltage: 1.2 VDC
Must Operate Voltage: 9 VDC
Coil Insulation: Class B
Мінімальне замовлення: 4
Packaging: Tray
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 12VDC
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 33.3 mA
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 10 A
Must Release Voltage: 1.2 VDC
Must Operate Voltage: 9 VDC
Operate Time: 10 ms
Release Time: 5 ms
Part Status: Active
Coil Insulation: Class B
Мінімальне замовлення: 3
на замовлення 95 шт:
G5LE1VDDC12 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div eng5le.pdf Description: HA RELAYS PWR PCB RELAY
товару немає в наявності
Packaging: Box
Coil Voltage: 12VDC
Coil Current: 33.3 mA
Contact Rating (Current): 10 A
Must Release Voltage: 1.2 VDC
Must Operate Voltage: 9 VDC