G5LE-14-36DC60
G5LE-14-36DC60 Omron Electronics Inc-EMC Div
en-g5le.pdf
Виробник: Omron Electronics Inc-EMC Div
Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 60V
Packaging: Tray
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 60VDC
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Approval Agency: CSA, TUV, UR, VDE
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 6 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Material: Silver Tin Oxide (AgSnO)
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 10 A
Switching Voltage: 250VAC, 125VDC - Max
Must Release Voltage: 6 VDC
Must Operate Voltage: 45 VDC
Operate Time: 10 ms
Release Time: 5 ms
Part Status: Active
Coil Insulation: Class B
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 60V, Packaging: Tray, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 60VDC, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Approval Agency: CSA, TUV, UR, VDE, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 6 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Fully, Contact Material: Silver Tin Oxide (AgSnO), Contact Form: SPDT (1 Form C), Contact Rating (Current): 10 A, Switching Voltage: 250VAC, 125VDC - Max, Must Release Voltage: 6 VDC, Must Operate Voltage: 45 VDC, Operate Time: 10 ms, Release Time: 5 ms, Part Status: Active, Coil Insulation: Class B.
Інші пропозиції G5LE-14-36DC60
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G5LE-14-36 DC60 G5LE-14-36 DC60 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g5le.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 60V
Packaging: Tray
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 60VDC
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 6 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 10 A
Must Release Voltage: 6 VDC
Must Operate Voltage: 45 VDC