G5NB-1A-E-DC24
G5NB-1A-E-DC24 Omron Electronics
J143-E1.pdf
Виробник: Omron Electronics
General Purpose Relays SPST-NO Flux-Tight 24VDC High-Capacity
на замовлення 6284 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: OMRON ELECTRONIC COMPONENTS - G5NB-1A-E DC24 - Universelles Leistungsrelais, Baureihe G5NB, monostabil, SPST, 24V DC, 5A, tariffCode: 85364190, rohsCompliant: YES, Relaisanschlüsse: PC-Pin, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Spulentyp: Monostabil, Kontaktmaterial: Silberlegierung, isCanonical: Y, Kontaktstrom: 5A, usEccn: EAR99, Spulenwiderstand: 2.88kohm, euEccn: NLR, Kontaktspannung V DC: 30V, Relaismontage: Durchsteckmontage, Produktpalette: G5NB Series, productTraceability: No, Spulenspannung: 24VDC, Kontaktkonfiguration: SPST, Kontaktspannung V AC: 250V, SVHC: No SVHC (17-Dec-2014).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G5NB-1A-E DC24 G5NB-1A-E DC24 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g5nb.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 5A 24V
Packaging: Tray
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 8.3 mA
Contact Form: SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current): 5 A
Switching Voltage: 250VAC, 30VDC - Max
Must Release Voltage: 2.4 VDC
Must Operate Voltage: 18 VDC
Part Status: Active
Load - Max Switching: 1250VA, 150W
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
G5NB-1A-E DC24 G5NB-1A-E DC24 Виробник : OMRON ELECTRONIC COMPONENTS 2340807.pdf Description: OMRON ELECTRONIC COMPONENTS - G5NB-1A-E DC24 - Universelles Leistungsrelais, Baureihe G5NB, monostabil, SPST, 24V DC, 5A
rohsPhthalatesCompliant: YES
Spulentyp: Monostabil
Kontaktmaterial: Silberlegierung
isCanonical: Y
Kontaktstrom: 5A
usEccn: EAR99
Spulenwiderstand: 2.88kohm
euEccn: NLR
Kontaktspannung V DC: 30V
Relaismontage: Durchsteckmontage
Produktpalette: G5NB Series
productTraceability: No
Spulenspannung: 24VDC
Kontaktkonfiguration: SPST
Kontaktspannung V AC: 250V
SVHC: No SVHC (17-Dec-2014)
Мінімальне замовлення: 5
G5NB-1A-E DC24 G5NB-1A-E DC24 Виробник : Omron en-g5nb.pdf Power Relay 24VDC 5A SPST-NO(20.5mm 7.2mm 15.3mm) THT
товару немає в наявності
G5NB-1A-E DC24 Виробник : Omron en-g5nb.pdf 24V, 5A/250VAC Група товару: Реле електромеханічні та геркони Од. вим: шт