Продукція > OMRON > G5Q-14-EU DC12
G5Q-14-EU DC12
G5Q-14-EU DC12 Omron
165_22048.pdf
Виробник: Omron
Power Relay 12VDC 5(NO)/3(NC)DC/10(NO)/3(NC)AAC SPDT(20.3mm 10.3mm 16.2mm) THT
на замовлення 638 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 142
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: OMRON ELECTRONIC COMPONENTS - G5Q-14EU DC12 - Universelles Leistungsrelais, Baureihe G5Q, monostabil, SPDT, 12V DC, 10A, tariffCode: 85364190, rohsCompliant: YES, Zulassungen & Normen: CSA, IEC, UL, VDE, Relaisanschlüsse: Lötanschlüsse, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Spulentyp: Monostabil, Kontaktmaterial: Silberlegierung, isCanonical: Y, Kontaktstrom: 10A, usEccn: EAR99, Spulenwiderstand: 360ohm, euEccn: NLR, Kontaktspannung V DC: 30V, Relaismontage: Durchsteckmontage, Produktpalette: G5Q Series, productTraceability: No, Spulenspannung: 12VDC, Kontaktkonfiguration: SPDT, Kontaktspannung V AC: 250V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G5Q-14-EU DC12 G5Q-14-EU DC12 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div J155-E1.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 12V
Packaging: Tube
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 33.3 mA
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 10 A
Switching Voltage: 277VAC, 30VDC - Max
Must Release Voltage: 0.6 VDC
Must Operate Voltage: 9 VDC
Coil Insulation: Class F
Load - Max Switching: 2500VA, 150W
на замовлення 2388 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
G5Q-14-EU DC12 G5Q-14-EU DC12 Виробник : Omron 165_22048.pdf Power Relay 12VDC 5(NO)/3(NC)DC/10(NO)/3(NC)AAC SPDT(20.3mm 10.3mm 16.2mm) THT
на замовлення 525 шт:
Мінімальне замовлення: 90
G5Q-14EU  DC12 G5Q-14EU DC12 Виробник : OMRON ELECTRONIC COMPONENTS 2182433.pdf Description: OMRON ELECTRONIC COMPONENTS - G5Q-14EU DC12 - Universelles Leistungsrelais, Baureihe G5Q, monostabil, SPDT, 12V DC, 10A
tariffCode: 85364190
rohsCompliant: YES
Zulassungen & Normen: CSA, IEC, UL, VDE
Relaisanschlüsse: Lötanschlüsse
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Spulentyp: Monostabil
Kontaktmaterial: Silberlegierung
isCanonical: Y
Kontaktstrom: 10A
usEccn: EAR99
Spulenwiderstand: 360ohm
euEccn: NLR
Kontaktspannung V DC: 30V
Relaismontage: Durchsteckmontage
Produktpalette: G5Q Series
productTraceability: No
Spulenspannung: 12VDC
Kontaktkonfiguration: SPDT
Kontaktspannung V AC: 250V
на замовлення 681 шт:
Мінімальне замовлення: 6
G5Q-14-EU DC12 G5Q-14-EU DC12 Виробник : OMRON ELECTRONIC COMPONENTS J155-E1.pdf Description: OMRON ELECTRONIC COMPONENTS - G5Q-14-EU DC12 - POWER RELAY, SPDT, 10A, 250VAC, TH
tariffCode: 85364190
rohsPhthalatesCompliant: YES
directShipCharge: 25
usEccn: EAR99
на замовлення 268 шт:
Мінімальне замовлення: 6
товару немає в наявності
товару немає в наявності
G5Q14EUDC12 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div eng5q.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 12V
Packaging: Box
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 12VDC
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 33.3 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Material: Silver Alloy, Cadmium Free
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 10 A
Must Release Voltage: 0.6 VDC
Must Operate Voltage: 9 VDC
Coil Insulation: Class F
G5Q-14-EU-DC12 G5Q-14-EU-DC12 Виробник : Omron Electronics J155_E1-3439950.pdf General Purpose Relays 5 AMP 12VDC SPDT SEALED