Продукція > OMRON ELECTRONICS > G5Q-1A-EL-HA-VH DC24
G5Q-1A-EL-HA-VH DC24
G5Q-1A-EL-HA-VH DC24 Omron Electronics
J155-E1.pdf
Виробник: Omron Electronics
General Purpose Relays SPST-NO (1a), 24VDC Thru-Hole
на замовлення 32 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 24V, Packaging: Tray, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 16.7 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Flux Protection, Contact Material: Silver Alloy, Cadmium Free, Contact Form: SPST-NO (1 Form A), Contact Rating (Current): 10 A, Switching Voltage: 277VAC - Max, Must Release Voltage: 1.2 VDC, Must Operate Voltage: 18 VDC, Operate Time: 10 ms, Release Time: 5 ms, Part Status: Active, Approval Agency: CQC, CSA, UR, VDE, Load - Max Switching: 2770VA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G5Q-1A-EL-HA-VH DC24 G5Q-1A-EL-HA-VH DC24 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g5q_el.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 24V
Packaging: Tray
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 16.7 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Flux Protection
Contact Material: Silver Alloy, Cadmium Free
Contact Form: SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current): 10 A
Switching Voltage: 277VAC - Max
Must Release Voltage: 1.2 VDC
Must Operate Voltage: 18 VDC
Approval Agency: CQC, CSA, UR, VDE
Load - Max Switching: 2770VA
на замовлення 1708 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
G5Q-1A-EL-HA-VH DC24 G5Q-1A-EL-HA-VH DC24 Виробник : Omron k284-e1.pdf Power Relay 24VDC 10A SPST-NO(20.3x10.3x16.2)mm THT
на замовлення 500 шт:
Мінімальне замовлення: 90
на замовлення 3 шт:
товару немає в наявності