G5RL-U1A-EL-HA-DC24
G5RL-U1A-EL-HA-DC24 Omron Electronics Inc-EMC Div
K265-E1.pdf
Виробник: Omron Electronics Inc-EMC Div
Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 24V
Packaging: Tray
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Approval Agency: CQC, CSA, cURus, UR, VDE
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 25 mA
Coil Type: Latching, Single Coil
Seal Rating: Sealed - Flux Protection
Contact Material: Silver Alloy, Cadmium Free
Contact Form: SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current): 16 A
Switching Voltage: 250VAC - Max
Must Operate Voltage: 16.8 VDC
Operate Time: 10 ms
Release Time: 10 ms
Load - Max Switching: 4000VA
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 25
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 24V, Packaging: Tray, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Approval Agency: CQC, CSA, cURus, UR, VDE, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 25 mA, Coil Type: Latching, Single Coil, Seal Rating: Sealed - Flux Protection, Contact Material: Silver Alloy, Cadmium Free, Contact Form: SPST-NO (1 Form A), Contact Rating (Current): 16 A, Switching Voltage: 250VAC, 24VDC - Max, Must Operate Voltage: 16.8 VDC, Operate Time: 10 ms, Release Time: 10 ms, Load - Max Switching: 4000VA, 384W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 881 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
G5RL-U1A-EL-HA DC24 G5RL-U1A-EL-HA DC24 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div K265-E1.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 24V
Packaging: Tray
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 25 mA
Contact Rating (Current): 16 A
Switching Voltage: 250VAC, 24VDC - Max
Must Operate Voltage: 16.8 VDC
Operate Time: 10 ms
Release Time: 10 ms
Load - Max Switching: 4000VA, 384W