G5RL-1A-E-HR DC12
G5RL-1A-E-HR DC12 OMRON ELECTRONIC COMPONENTS
2340457.pdf
Виробник: OMRON ELECTRONIC COMPONENTS
Description: OMRON ELECTRONIC COMPONENTS - G5RL-1A-E-HR DC12 - Universelles Leistungsrelais, Baureihe G5RL, monostabil, SPST-NO, 12V DC, 16A
tariffCode: 85364110
rohsCompliant: YES
Relaisanschlüsse: Lötanschlüsse
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Spulentyp: Monostabil
Kontaktmaterial: Silberlegierung
isCanonical: Y
Kontaktstrom: 16A
usEccn: EAR99
Spulenwiderstand: 360ohm
euEccn: NLR
Kontaktspannung V DC: 24VDC
Relaismontage: Durchsteckmontage
Produktpalette: G5RL Series
productTraceability: No
Spulenspannung: 12VDC
Kontaktkonfiguration: SPST-NO
Kontaktspannung V AC: 277VAC
SVHC: No SVHC (23-Jan-2024)
на замовлення 22285 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: OMRON ELECTRONIC COMPONENTS - G5RL-1A-E-HR DC12 - Universelles Leistungsrelais, Baureihe G5RL, monostabil, SPST-NO, 12V DC, 16A, tariffCode: 85364110, rohsCompliant: YES, Relaisanschlüsse: Lötanschlüsse, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Spulentyp: Monostabil, Kontaktmaterial: Silberlegierung, isCanonical: Y, Kontaktstrom: 16A, usEccn: EAR99, Spulenwiderstand: 360ohm, euEccn: NLR, Kontaktspannung V DC: 24VDC, Relaismontage: Durchsteckmontage, Produktpalette: G5RL Series, productTraceability: No, Spulenspannung: 12VDC, Kontaktkonfiguration: SPST-NO, Kontaktspannung V AC: 277VAC, SVHC: No SVHC (23-Jan-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G5RL-1A-E-HR-DC12 G5RL-1A-E-HR-DC12 Виробник : Omron Electronics K132-E1.pdf General Purpose Relays Power PCB Relay SPST-NO 12VDC 33.3mA
на замовлення 979 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
G5RL-1A-E-HR DC12 G5RL-1A-E-HR DC12 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g5rl.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 12V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 33.3 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Flux Protection
Contact Material: Silver Alloy
Contact Form: SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current): 16 A
Switching Voltage: 250VAC, 24VDC - Max
Must Release Voltage: 1.2 VDC
Must Operate Voltage: 8.4 VDC
Load - Max Switching: 4000VA, 384W
G5RL-1A-E-HR-DC12 G5RL-1A-E-HR-DC12 Виробник : OMRON / PARTNER STOCK en-g5rl.pdf Description: OMRON / PARTNER STOCK - G5RL-1A-E-HR-DC12 - Leistungsrelais, SPST-NO, 12 VDC, 16 A, G5RL Series, Durchsteckmontage, Monostabil
tariffCode: 85364900
rohsCompliant: YES
Relaisanschlüsse: PC-Pin
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Spulentyp: Monostabil
isCanonical: Y
Kontaktstrom: 16A
usEccn: EAR99
Spulenwiderstand: 360ohm
euEccn: NLR
Kontaktspannung V DC: 24V
Produktpalette: G5RL Series
productTraceability: No
Spulenspannung: 12VDC
Kontaktkonfiguration: SPST-NO
Kontaktspannung V AC: 250V
SVHC: To Be Advised
Мінімальне замовлення: 30
G5RL-1A-E-HR DC12 G5RL-1A-E-HR DC12 Виробник : Omron k132-e1.pdf Power Relay 12VDC 16A SPST-NO(29mm 12.7mm 15.7mm) THT
на замовлення 215 шт:
Мінімальне замовлення: 37
Мінімальне замовлення: 65
на замовлення 215 шт:
Мінімальне замовлення: 2
Мінімальне замовлення: 34