Продукція > OMRON > G5RL-1A-E-HR DC24
G5RL-1A-E-HR DC24
G5RL-1A-E-HR DC24 Omron
k132-e1.pdf
Виробник: Omron
Power Relay 24VDC 16A SPST-NO(29x12.7x15.7)mm THT
на замовлення 401 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 50
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 24V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 16.7 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Flux Protection, Contact Material: Silver Alloy, Contact Form: SPST-NO (1 Form A), Contact Rating (Current): 16 A, Switching Voltage: 250VAC, 24VDC - Max, Must Release Voltage: 2.4 VDC, Must Operate Voltage: 16.8 VDC, Operate Time: 15 ms, Release Time: 5 ms, Part Status: Active, Approval Agency: CQC, CSA, cURus, UR, VDE, Load - Max Switching: 4000VA, 384W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G5RL-1A-E-HR-DC24 G5RL-1A-E-HR-DC24 Виробник : OMRON / PARTNER STOCK OMRN-S-A0004581192-1.pdf?hkey=82A29B72BDB3BD67C626B77C2F032848 Description: OMRON / PARTNER STOCK - G5RL-1A-E-HR-DC24 - Leistungsrelais, SPST-NO, 24 VDC, 16 A, G5RL Series, Durchsteckmontage, Monostabil
tariffCode: 85364900
rohsCompliant: YES
Relaisanschlüsse: PC-Pin
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Spulentyp: Monostabil
Kontaktmaterial: Silberlegierung
Kontaktstrom: 16A
usEccn: EAR99
Spulenwiderstand: 1.44kohm
euEccn: NLR
Kontaktspannung V DC: 24V
Relaismontage: Durchsteckmontage
Produktpalette: G5RL Series
productTraceability: No
Spulenspannung: 24VDC
Kontaktkonfiguration: SPST-NO
Kontaktspannung V AC: 277V
SVHC: To Be Advised
на замовлення 441 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 40
G5RL-1A-E-HR-DC24 G5RL-1A-E-HR-DC24 Виробник : Omron Electronics K132-E1.pdf General Purpose Relays Power PCB Relay SPST-NO 24VDC 16.7mA
на замовлення 525 шт:
Мінімальне замовлення: 2
G5RL-1A-E-HR DC24 G5RL-1A-E-HR DC24 Виробник : Omron k132-e1.pdf Power Relay 24VDC 16A SPST-NO(29x12.7x15.7)mm THT
на замовлення 489 шт:
Мінімальне замовлення: 70
G5RL-1A-E-HR DC24 G5RL-1A-E-HR DC24 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g5rl.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 24V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 16.7 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Flux Protection
Contact Material: Silver Alloy
Contact Form: SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current): 16 A
Switching Voltage: 250VAC, 24VDC - Max
Must Release Voltage: 2.4 VDC
Must Operate Voltage: 16.8 VDC
Operate Time: 15 ms
Release Time: 5 ms
Part Status: Active
Approval Agency: CQC, CSA, cURus, UR, VDE
Load - Max Switching: 4000VA, 384W
на замовлення 673 шт:
G5RL-1A-E-HR DC24 G5RL-1A-E-HR DC24 Виробник : OMRON en-g5rl.pdf Description: OMRON - G5RL-1A-E-HR DC24 - Universelles Leistungsrelais, Baureihe G5RL, monostabil, SPST-NO, 24V DC, 16A
tariffCode: 85364110
rohsCompliant: YES
Relaisanschlüsse: Lötanschlüsse
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Spulentyp: Monostabil
isCanonical: Y
Kontaktstrom: 16A
usEccn: EAR99
Spulenwiderstand: 1.44kohm
euEccn: NLR
Kontaktspannung V DC: 24VDC
Produktpalette: G5RL Series
productTraceability: No
Spulenspannung: 24VDC
Kontaktkonfiguration: SPST-NO
Kontaktspannung V AC: 277VAC
SVHC: No SVHC (17-Dec-2014)
на замовлення 245 шт:
Мінімальне замовлення: 3
на замовлення 345 шт:
Мінімальне замовлення: 35
на замовлення 345 шт:
Мінімальне замовлення: 2
на замовлення 790 шт:
Мінімальне замовлення: 29
товару немає в наявності
G5RL-1A-E-HR DC24 Виробник : Omron en-g5rl.pdf RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 24V Група товару: Реле електромеханічні та геркони Од. вим: шт