G5RL-U1-E DC12
G5RL-U1-E DC12 Omron Electronics Inc-EMC Div
K265-E1.pdf
Виробник: Omron Electronics Inc-EMC Div
Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 12V
Packaging: Tube
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Approval Agency: CQC, CSA, cURus, UR, VDE
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 50 mA
Coil Type: Latching, Single Coil
Seal Rating: Sealed - Flux Protection
Contact Material: Silver Alloy, Cadmium Free
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 16 A
Switching Voltage: 250VAC, 24VDC - Max
Must Operate Voltage: 8.4 VDC
Operate Time: 15 ms
Release Time: 15 ms
Load - Max Switching: 4000VA, 384W
на замовлення 865 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: OMRON / PARTNER STOCK - G5RL-U1-E-DC12 - Leistungsrelais, SPDT, 12 VDC, 16 A, G5RL Series, Durchsteckmontage, Bistabile Einzelspule, tariffCode: 85364900, rohsCompliant: YES, Relaisanschlüsse: PC-Pin, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Spulentyp: Bistabile Einzelspule, Kontaktmaterial: Silberlegierung, cadmiumfrei, isCanonical: Y, Kontaktstrom: 16A, usEccn: EAR99, Spulenwiderstand: 240ohm, euEccn: NLR, Kontaktspannung V DC: 24V, Relaismontage: Durchsteckmontage, Produktpalette: G5RL Series, productTraceability: No, Spulenspannung: 12VDC, Kontaktkonfiguration: SPDT, Kontaktspannung V AC: 250V, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G5RL-U1-E-DC12 G5RL-U1-E-DC12 Виробник : Omron Electronics en-g5rl_uk.pdf General Purpose Relays 16A hi swtch curent latching relay
на замовлення 1008 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
G5RL-U1-E-DC12 G5RL-U1-E-DC12 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div K265-E1.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 12V
Packaging: Tube
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 12VDC
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 50 mA
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 16 A
Must Operate Voltage: 8.4 VDC
Operate Time: 15 ms
Release Time: 15 ms
Part Status: Active
на замовлення 804 шт:
G5RLU1E DC12 G5RLU1E DC12 Виробник : OMRON ELECTRONIC COMPONENTS 2341456.pdf Description: OMRON ELECTRONIC COMPONENTS - G5RLU1E DC12 - Universelles Leistungsrelais, Baureihe G5RL-U, bistabil, eine Spule, SPDT, 12V DC, 16A
tariffCode: 85364110
rohsCompliant: YES
Relaisanschlüsse: Lötanschlüsse
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Spulentyp: Bistabile Einzelspule
Kontaktmaterial: Silberlegierung
Kontaktstrom: 16A
usEccn: EAR99
Spulenwiderstand: 240ohm
euEccn: NLR
Kontaktspannung V DC: 24VDC
Relaismontage: Durchsteckmontage
Produktpalette: G5RL-U
productTraceability: No
Spulenspannung: 12VDC
Kontaktkonfiguration: SPDT
Kontaktspannung V AC: 250VAC
на замовлення 41 шт:
Мінімальне замовлення: 3
G5RL-U1-E-DC12 G5RL-U1-E-DC12 Виробник : OMRON / PARTNER STOCK K265-E1.pdf Description: OMRON / PARTNER STOCK - G5RL-U1-E-DC12 - Leistungsrelais, SPDT, 12 VDC, 16 A, G5RL Series, Durchsteckmontage, Bistabile Einzelspule
tariffCode: 85364900
rohsCompliant: YES
Relaisanschlüsse: PC-Pin
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kontaktmaterial: Silberlegierung, cadmiumfrei
isCanonical: Y
Kontaktstrom: 16A
usEccn: EAR99
Spulenwiderstand: 240ohm
euEccn: NLR
Kontaktspannung V DC: 24V
Produktpalette: G5RL Series
productTraceability: No
Spulenspannung: 12VDC
Kontaktkonfiguration: SPDT
Kontaktspannung V AC: 250V
SVHC: To Be Advised
на замовлення 45 шт:
Мінімальне замовлення: 15
G5RLU1EDC12 G5RLU1EDC12 Виробник : Omron en-g5rl_uk.pdf Power Relay 12VDC 16(NO)/5(NC)A SPDT(29mm 12.7mm 15.7mm) THT