G5V-2-H1 DC24 OMRON ELECTRONIC COMPONENTS
Виробник: OMRON ELECTRONIC COMPONENTS
Description: OMRON ELECTRONIC COMPONENTS - G5V-2-H1 DC24 - Signalrelais, 24 VDC, DPDT, 1 A, G5V-2 Series, Durchsteckmontage, Monostabil
tariffCode: 85364110
rohsCompliant: YES
Relaisanschlüsse: PC-Pin
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Spulentyp: Monostabil
Kontaktmaterial: Silber-Gold-Legierung
isCanonical: Y
Kontaktstrom: 1A
usEccn: EAR99
Spulenwiderstand: 2.88kohm
euEccn: NLR
Kontaktspannung V DC: 125V
Relaismontage: Durchsteckmontage
Produktpalette: G5V-2 Series
productTraceability: No
Spulenspannung: 24VDC
Kontaktkonfiguration: DPDT
Kontaktspannung V AC: 125V
SVHC: No SVHC (17-Dec-2014)
| Кількість | Ціна |
|---|---|
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: OMRON ELECTRONIC COMPONENTS - G5V-2-H1 DC24 - Signalrelais, 24 VDC, DPDT, 1 A, G5V-2 Series, Durchsteckmontage, Monostabil, tariffCode: 85364110, rohsCompliant: YES, Relaisanschlüsse: PC-Pin, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Spulentyp: Monostabil, Kontaktmaterial: Silber-Gold-Legierung, isCanonical: Y, Kontaktstrom: 1A, usEccn: EAR99, Spulenwiderstand: 2.88kohm, euEccn: NLR, Kontaktspannung V DC: 125V, Relaismontage: Durchsteckmontage, Produktpalette: G5V-2 Series, productTraceability: No, Spulenspannung: 24VDC, Kontaktkonfiguration: DPDT, Kontaktspannung V AC: 125V, SVHC: No SVHC (17-Dec-2014).
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
G5V-2-H1-DC24 | Виробник : OMRON / PARTNER STOCK |
Description: OMRON / PARTNER STOCK - G5V-2-H1-DC24 - Signalrelais, 24 VDC, DPDT, 2 A, G5V-2 Series, Durchsteckmontage, MonostabiltariffCode: 85364900 rohsCompliant: YES Relaisanschlüsse: PC-Pin hazardous: false rohsPhthalatesCompliant: TBA Spulentyp: Monostabil Kontaktmaterial: Silber-Gold isCanonical: Y Kontaktstrom: 2A usEccn: EAR99 Spulenwiderstand: 1.152kohm euEccn: NLR Kontaktspannung V DC: 30V Relaismontage: Durchsteckmontage Produktpalette: G5V-2 Series productTraceability: No Spulenspannung: 24VDC Kontaktkonfiguration: DPDT Kontaktspannung V AC: - SVHC: To Be Advised |
на замовлення 1843 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
G5V-2-H1 DC24 | Виробник : Omron |
Signal Relay 24VDC 1A DPDT(20.5x10.1x11.5)mm THT |
на замовлення 2047 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
товару немає в наявності |
G5V-2-H1 DC24 | Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div |
Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 24VPackaging: Tube Mounting Type: Through Hole Coil Voltage: 24VDC Operating Temperature: -25°C ~ 70°C Termination Style: PC Pin Approval Agency: CSA, UR Relay Type: General Purpose Coil Current: 8.3 mA Coil Type: Non Latching Seal Rating: Sealed - Fully Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au) Contact Form: DPDT (2 Form C) Contact Rating (Current): 1 A Switching Voltage: 125VAC, 125VDC - Max Must Release Voltage: 1.2 VDC Must Operate Voltage: 18 VDC Operate Time: 7 ms Release Time: 3 ms Part Status: Active |
товару немає в наявності |
Description: SIGNAL RELAYS - LOW SIGNAL RELAY |
Description: LOW SIGNAL RELAY |
G5V-2-H1-DC24 | Виробник : Omron Electronics |
Low Signal Relays - PCB ThruHole Hi-Sens DPDT 24DC 200mW Seal |