Продукція > OMRON > G5V-2-H1 DC48
G5V-2-H1 DC48
G5V-2-H1 DC48 Omron
k046-e1.pdf
Виробник: Omron
Signal Relay 48VDC 1A DPDT(20.5x10.1x11.5)mm THT
на замовлення 550 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 52
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 48V, Packaging: Tube, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 48VDC, Operating Temperature: -25°C ~ 70°C, Termination Style: PC Pin, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 6.3 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Fully, Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au), Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 1 A, Switching Voltage: 125VAC, 125VDC - Max, Must Release Voltage: 2.4 VDC, Must Operate Voltage: 36 VDC, Operate Time: 7 ms, Release Time: 3 ms, Part Status: Active, Approval Agency: CSA, UR.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G5V-2-H1 DC48 G5V-2-H1 DC48 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div G5V-2%20H.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 48V
Packaging: Tube
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 48VDC
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 6.3 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au)
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 1 A
Switching Voltage: 125VAC, 125VDC - Max
Must Release Voltage: 2.4 VDC
Must Operate Voltage: 36 VDC
Operate Time: 7 ms
Release Time: 3 ms
Part Status: Active
Approval Agency: CSA, UR
на замовлення 1332 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
G5V-2-H1-DC48 G5V-2-H1-DC48 Виробник : Omron Electronics en_g5v_2.pdf Low Signal Relays - PCB ThruHole Hi-Sens DPDT 48DC 380mW Seal
Мінімальне замовлення: 2
G5V-2-H1 DC48 G5V-2-H1 DC48 Виробник : Omron k046-e1.pdf Signal Relay 48VDC 1A DPDT(20.5x10.1x11.5)mm THT
на замовлення 760 шт:
Мінімальне замовлення: 34
товару немає в наявності