G6A-474P-ST20-US-DC12
G6A-474P-ST20-US-DC12 Omron Electronics Inc-EMC Div
G6A.pdf
Виробник: Omron Electronics Inc-EMC Div
Description: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 2A 12V
Packaging: Tube
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 16.7 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au)
Contact Form: 4PDT (4 Form C)
Contact Rating (Current): 2 A
Switching Voltage: 250VAC, 220VDC - Max
Must Release Voltage: 1.2 VDC
Must Operate Voltage: 8.4 VDC
Operate Time: 7 ms
Release Time: 5 ms
Load - Max Switching: 500VA, 440W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 2A 12V, Packaging: Tube, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: PC Pin, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 16.7 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au), Contact Form: 4PDT (4 Form C), Contact Rating (Current): 2 A, Switching Voltage: 250VAC, 220VDC - Max, Must Release Voltage: 1.2 VDC, Must Operate Voltage: 8.4 VDC, Operate Time: 7 ms, Release Time: 5 ms, Load - Max Switching: 500VA, 440W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G6A-474P-ST20-US-DC12 G6A-474P-ST20-US-DC12 Виробник : Omron Electronics 821-3001-1189525.pdf Low Signal Relays - PCB ThruHole Sealed 2A 4PDT 12VDC 200mW