G6A-474P-ST40-US-DC12
G6A-474P-ST40-US-DC12 Omron Electronics Inc-EMC Div
G6A.pdf
Виробник: Omron Electronics Inc-EMC Div
Description: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 2A 12VDC
Написати відгук
Low Signal Relays - PCB ThruHole Sealed 2A 4PDT 12VDC 400mW.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G6A-474P-ST40-US-DC12 G6A-474P-ST40-US-DC12 Виробник : Omron Electronics 70175635-1189505.pdf Low Signal Relays - PCB ThruHole Sealed 2A 4PDT 12VDC 400mW