Продукція > OMRON ELECTRONICS > G6A-234P-ST-US-DC12
G6A-234P-ST-US-DC12
G6A-234P-ST-US-DC12 Omron Electronics
en_g6a.pdf
Виробник: Omron Electronics
Low Signal Relays - PCB ThruHole Sealed 1A DPDT 12VDC 200mW
на замовлення 2122 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 12V, Packaging: Tube, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: PC Pin, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 16.7 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Silver Palladium (AgPd), Gold (Au), Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 1 A, Switching Voltage: 250VAC, 220VDC - Max, Must Release Voltage: 1.2 VDC, Must Operate Voltage: 8.4 VDC, Operate Time: 5 ms, Release Time: 3 ms, Load - Max Switching: 250VA, 220W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G6A-234P-ST-US DC12 G6A-234P-ST-US DC12 Виробник : Omron omron-g6.pdf Signal Relay 12VDC 2A DPDT( (20.2mm 10.1mm 8.4mm)) THT
на замовлення 140 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 24
на замовлення 140 шт:
Мінімальне замовлення: 2
G6A-234P-ST-US-DC12 Виробник : Omron omron-g6.pdf Signal Relay 12VDC 2A DPDT( (20.2mm 10.1mm 8.4mm)) THT
на замовлення 705 шт:
Мінімальне замовлення: 19
Packaging: Box
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 16.7 mA
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 1 A
Switching Voltage: 250VAC, 220VDC - Max
Must Release Voltage: 1.2 VDC
Must Operate Voltage: 8.4 VDC
Operate Time: 5 ms
Release Time: 3 ms
Part Status: Active
товару немає в наявності
G6A234PSTUSDC12 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div eng6a.pdf Description: LOW SIGNAL RELAY
Packaging: Box
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 12VDC
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 16.7 mA
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 1 A
Must Release Voltage: 1.2 VDC
Must Operate Voltage: 8.4 VDC
Operate Time: 5 ms
Release Time: 3 ms
Part Status: Active
товару немає в наявності
G6A-234P-ST-US DC12 G6A-234P-ST-US DC12 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div G6A.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 12V
Packaging: Tube
Coil Voltage: 12VDC
Coil Current: 16.7 mA
Contact Rating (Current): 1 A
Must Release Voltage: 1.2 VDC
Must Operate Voltage: 8.4 VDC
Load - Max Switching: 250VA, 220W