Продукція > OMRON ELECTRONICS > G6A-234P-ST-US-DC24
G6A-234P-ST-US-DC24
G6A-234P-ST-US-DC24 Omron Electronics
K020-E1.pdf
Виробник: Omron Electronics
Low Signal Relays - PCB ThruHole Sealed 1A DPDT 24VDC 200mW
на замовлення 4175 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: OMRON / PARTNER STOCK - G6A-234P-ST-US-DC24 - Signalrelais, 24 VDC, DPDT, 1 A, G6A Series, Durchsteckmontage, Monostabil, tariffCode: 85364900, rohsCompliant: YES, Relaisanschlüsse: Lötanschlüsse, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Spulentyp: Monostabil, Kontaktmaterial: Silber-Palladium, Kontaktstrom: 1A, usEccn: EAR99, Spulenwiderstand: 2.88kohm, euEccn: NLR, Kontaktspannung V DC: 30V, Relaismontage: Durchsteckmontage, Produktpalette: G6A Series, productTraceability: No, Spulenspannung: 24VDC, Kontaktkonfiguration: DPDT, Kontaktspannung V AC: -, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G6A-234P-ST-US DC24 G6A-234P-ST-US DC24 Виробник : Omron en-g6a.pdf Signal Relay 24VDC 2A DPDT( (20.2mm 10.1mm 8.4mm)) THT
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 29
на замовлення 254 шт:
Мінімальне замовлення: 28
на замовлення 254 шт:
Мінімальне замовлення: 2
на замовлення 135 шт:
Мінімальне замовлення: 22
G6A-234P-ST-US-DC24 G6A-234P-ST-US-DC24 Виробник : OMRON / PARTNER STOCK 206914.pdf Description: OMRON / PARTNER STOCK - G6A-234P-ST-US-DC24 - Signalrelais, 24 VDC, DPDT, 1 A, G6A Series, Durchsteckmontage, Monostabil
tariffCode: 85364900
rohsCompliant: YES
Relaisanschlüsse: Lötanschlüsse
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Spulentyp: Monostabil
Kontaktmaterial: Silber-Palladium
Kontaktstrom: 1A
usEccn: EAR99
Spulenwiderstand: 2.88kohm
euEccn: NLR
Kontaktspannung V DC: 30V
Relaismontage: Durchsteckmontage
Produktpalette: G6A Series
productTraceability: No
Spulenspannung: 24VDC
Kontaktkonfiguration: DPDT
Kontaktspannung V AC: -
SVHC: To Be Advised
на замовлення 31 шт:
Мінімальне замовлення: 15
Packaging: Box
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 8.3 mA
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 1 A
Switching Voltage: 250VAC, 220VDC - Max
Must Release Voltage: 2.4 VDC
Must Operate Voltage: 16.8 VDC
Operate Time: 5 ms
Release Time: 3 ms
Part Status: Active
Мінімальне замовлення: 15
товару немає в наявності
товару немає в наявності
G6A234PSTUSDC24 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div eng6a.pdf Description: LOW SIGNAL RELAY
G6A-234P-ST-US DC24 G6A-234P-ST-US DC24 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div G6A.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 24V
Packaging: Tube
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 8.3 mA
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 1 A
Must Release Voltage: 2.4 VDC
Must Operate Voltage: 16.8 VDC
Operate Time: 5 ms
Release Time: 3 ms
Load - Max Switching: 250VA, 220W