Продукція > OMRON > G6A-274P-ST-US DC48
G6A-274P-ST-US DC48
G6A-274P-ST-US DC48 Omron
k020-e1.pdf
Виробник: Omron
Signal Relay 48VDC 2A DPDT(20.2x10.1x8.4)mm THT
на замовлення 1310 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 21
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 48V, Packaging: Tube, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 48VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: PC Pin, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 4.9 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au), Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 2 A, Switching Voltage: 250VAC, 220VDC - Max, Must Release Voltage: 4.8 VDC, Must Operate Voltage: 33.6 VDC, Operate Time: 5 ms, Release Time: 3 ms, Part Status: Active, Load - Max Switching: 500VA, 440W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G6A274PSTUSDC48 G6A274PSTUSDC48 Виробник : Omron en-g6a.pdf Signal Relay 48VDC 2A DPDT(20.2x10.1x8.4)mm THT
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 16
G6A-274P-ST-US DC48 G6A-274P-ST-US DC48 Виробник : Omron k020-e1.pdf Signal Relay 48VDC 2A DPDT(20.2x10.1x8.4)mm THT
товару немає в наявності
G6A-274P-ST-US-DC48 Виробник : Omron G6A.pdf Signal Relay 48VDC 2A DPDT(20.2x10.1x8.4)mm THT Група товару: Реле електромеханічні та геркони Од. вим: шт
товару немає в наявності
G6A-274P-ST-US DC48 G6A-274P-ST-US DC48 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g6a.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 48V
Packaging: Tube
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 48VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 4.9 mA
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 2 A
Switching Voltage: 250VAC, 220VDC - Max
Must Release Voltage: 4.8 VDC
Must Operate Voltage: 33.6 VDC
Part Status: Active
Load - Max Switching: 500VA, 440W
G6A-274P-ST-US-DC48 G6A-274P-ST-US-DC48 Виробник : Omron Electronics en_g6a.pdf Low Signal Relays - PCB ThruHole NonLatching DPDT 48VDC 235mW 2A