G6B-1184P-USDC12
G6B-1184P-USDC12 Omron Electronics Inc-EMC Div
K021-E1.pdf
Виробник: Omron Electronics Inc-EMC Div
Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 2A 12V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 16.7 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Material: Silver Alloy, Cadmium Free
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 2 A
Switching Voltage: 380VAC, 125VDC - Max
Must Release Voltage: 1.2 VDC
Must Operate Voltage: 8.4 VDC
Operate Time: 10 ms
Release Time: 10 ms
Part Status: Active
Load - Max Switching: 760VA, 250W
на замовлення 414 шт:
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 2A 12V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -25°C ~ 70°C, Termination Style: PC Pin, Approval Agency: CSA, TUV, UR, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 16.7 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Fully, Contact Material: Silver Alloy, Cadmium Free, Contact Form: SPDT (1 Form C), Contact Rating (Current): 2 A, Switching Voltage: 380VAC, 125VDC - Max, Must Release Voltage: 1.2 VDC, Must Operate Voltage: 8.4 VDC, Operate Time: 10 ms, Release Time: 10 ms, Part Status: Active, Load - Max Switching: 760VA, 250W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G6B-1184P-US DC12 G6B-1184P-US DC12 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div K021-E1.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 2A 12V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 12VDC
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 16.7 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Form: SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current): 2 A
Must Release Voltage: 1.2 VDC
Must Operate Voltage: 8.4 VDC
Operate Time: 10 ms
Release Time: 10 ms
на замовлення 289 шт:
Кількість Ціна
на замовлення 283 шт:
Packaging: Box
Coil Voltage: 12VDC
Coil Current: 16.7 mA
Contact Rating (Current): 8 A
Must Release Voltage: 1.2 VDC
Must Operate Voltage: 8.4 VDC