Продукція > OMRON > G6B-2214P-US-DC12
G6B-2214P-US-DC12
G6B-2214P-US-DC12 Omron
3483296511248749en-g6b.pdf
Виробник: Omron
Power Relay 12VDC 5A DPST-NO(20x11x11)mm THT
на замовлення 82 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 38
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: OMRON ELECTRONIC COMPONENTS - G6B-2214P-US DC12 - Universelles Leistungsrelais, Baureihe G6B, monostabil, DPST-NO, 12V DC, 5A, tariffCode: 85364190, rohsCompliant: YES, Zulassungen & Normen: CSA, UL, Relaisanschlüsse: Lötanschlüsse, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Spulentyp: Monostabil, Kontaktmaterial: Silberlegierung, isCanonical: Y, Kontaktstrom: 5A, usEccn: EAR99, Spulenwiderstand: 480ohm, euEccn: NLR, Kontaktspannung V DC: 30VDC, Relaismontage: Durchsteckmontage, Produktpalette: G6B Series, productTraceability: No, Spulenspannung: 12VDC, Kontaktkonfiguration: DPST-NO, Kontaktspannung V AC: 250VAC, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G6B-2214P-US-DC12 G6B-2214P-US-DC12 Виробник : Omron 3483296511248749en-g6b.pdf Power Relay 12VDC 5A DPST-NO(20x11x11)mm THT
на замовлення 178 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 40
на замовлення 47 шт:
Мінімальне замовлення: 34
G6B-2214P-US-DC12 G6B-2214P-US-DC12 Виробник : Omron Electronics K021_E1-3446730.pdf General Purpose Relays Standard DPST-NO 12VDC
на замовлення 743 шт:
Мінімальне замовлення: 24
на замовлення 290 шт:
Мінімальне замовлення: 24
на замовлення 290 шт:
Мінімальне замовлення: 2
G6B-2214P-US DC12 G6B-2214P-US DC12 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g6b.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE DPST 5A 12V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 25 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Material: Silver Alloy, Cadmium Free
Contact Form: DPST-NO (2 Form A)
Contact Rating (Current): 5 A
Switching Voltage: 380VAC, 125VDC - Max
Must Release Voltage: 1.2 VDC
Must Operate Voltage: 9.6 VDC
Operate Time: 10 ms
Release Time: 10 ms
Part Status: Active
Approval Agency: CSA, TUV, UR
Load - Max Switching: 1900VA, 625W
G6B-2214P-US  DC12 G6B-2214P-US DC12 Виробник : OMRON ELECTRONIC COMPONENTS 2340370.pdf Description: OMRON ELECTRONIC COMPONENTS - G6B-2214P-US DC12 - Universelles Leistungsrelais, Baureihe G6B, monostabil, DPST-NO, 12V DC, 5A
tariffCode: 85364190
rohsCompliant: YES
Zulassungen & Normen: CSA, UL
Relaisanschlüsse: Lötanschlüsse
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Spulentyp: Monostabil
Kontaktmaterial: Silberlegierung
isCanonical: Y
Kontaktstrom: 5A
usEccn: EAR99
Spulenwiderstand: 480ohm
euEccn: NLR
Kontaktspannung V DC: 30VDC
Relaismontage: Durchsteckmontage
Produktpalette: G6B Series
productTraceability: No
Spulenspannung: 12VDC
Kontaktkonfiguration: DPST-NO
Kontaktspannung V AC: 250VAC
SVHC: To Be Advised
Мінімальне замовлення: 2
на замовлення 955 шт:
Мінімальне замовлення: 19
товару немає в наявності
G6B-2214P-US-DC12 Виробник : Omron G6B.pdf 5 A 12 VDC Група товару: Реле електромеханічні та геркони Од. вим: шт