Продукція > Реле > G6D1AASIAPDC24
G6D1AASIAPDC24
Код товару: 132259
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Реле
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 746 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
G6D-1A-ASI-AP DC24 G6D-1A-ASI-AP DC24 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div K127-E1.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 5A 24V
Packaging: Tube
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 8.3 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Material: Silver Alloy, Cadmium Free
Contact Form: SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current): 5 A
Switching Voltage: 250VAC, 30VDC - Max
Must Release Voltage: 2.4 VDC
Must Operate Voltage: 16.8 VDC
Operate Time: 10 ms
Release Time: 5 ms
Part Status: Active
Approval Agency: CSA, TUV, UR
Load - Max Switching: 1250VA, 150W
на замовлення 300 шт:
Кількість Ціна
G6D-1A-ASI-AP DC24 G6D-1A-ASI-AP DC24 Виробник : Omron g6d-asi_0609.pdf Power Relay 24VDC 5A SPST-NO(18.5x6.5x12.5)mm THT
на замовлення 73 шт:
Мінімальне замовлення: 20
на замовлення 298 шт:
Мінімальне замовлення: 19