Технічний опис G6E-134P-US DC12 Omron
Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 2A 12V, Packaging: Tube, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: PC Pin, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 16.7 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Fully, Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au), Contact Form: SPDT (1 Form C), Contact Rating (Current): 2 A, Switching Voltage: 250VAC, 220VDC - Max, Must Release Voltage: 1.2 VDC, Must Operate Voltage: 8.4 VDC, Operate Time: 5 ms, Release Time: 5 ms, Part Status: Active, Approval Agency: CSA, UR, Load - Max Switching: 500VA, 440W.
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
G6E-134P-US DC12 | Виробник : Omron Electronics |
Low Signal Relays - PCB Low Signal Relay 12VDC |
на замовлення 546 шт: термін постачання 21-30 дні (днів) |
Signal Relay 12VDC 3A SPDT(16x10x8)mm THT |
на замовлення 100 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
G6E-134P-US DC12 | Виробник : OMRON ELECTRONIC COMPONENTS |
Description: OMRON ELECTRONIC COMPONENTS - G6E-134P-US DC12 - Signalrelais, 12 VDC, SPDT, 2 A, G6E, Durchsteckmontage, MonostabiltariffCode: 85364110 rohsCompliant: YES Relaisanschlüsse: Lötanschlüsse hazardous: false rohsPhthalatesCompliant: YES Spulentyp: Monostabil Kontaktmaterial: Silber Kontaktstrom: 2A usEccn: EAR99 Spulenwiderstand: 720ohm euEccn: NLR Kontaktspannung V DC: 30V Relaismontage: Durchsteckmontage Produktpalette: G6E productTraceability: No Spulenspannung: 12VDC Kontaktkonfiguration: SPDT Kontaktspannung V AC: - SVHC: No SVHC (17-Dec-2014) |
Description: OMRON ELECTRONIC COMPONENTS - G6E-134P-US DC12 - SIGNAL RELAY, SPDT, 2A, 30VDC, THTtariffCode: 85364110 rohsCompliant: YES Relaisanschlüsse: PC Pin hazardous: false rohsPhthalatesCompliant: YES Spulentyp: Non Latching Kontaktmaterial: Silver Alloy isCanonical: Y Kontaktstrom: 2A usEccn: EAR99 Spulenwiderstand: 720ohm euEccn: NLR Kontaktspannung V DC: 30V Relaismontage: Through Hole Produktpalette: G6E Series productTraceability: No Spulenspannung: 12VDC Kontaktkonfiguration: SPDT Kontaktspannung V AC: - SVHC: No SVHC (17-Dec-2014) |
G6E-134P-US DC12 | Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div |
Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 2A 12VPackaging: Bulk Mounting Type: Through Hole Coil Voltage: 12VDC Operating Temperature: -40°C ~ 70°C Termination Style: PC Pin Approval Agency: CSA, UR Relay Type: General Purpose Coil Current: 16.7 mA Coil Type: Non Latching Seal Rating: Sealed - Fully Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au) Contact Form: SPDT (1 Form C) Contact Rating (Current): 3 A Switching Voltage: 250VAC, 220VDC - Max Must Release Voltage: 1.2 VDC Must Operate Voltage: 8.4 VDC Operate Time: 5 ms Release Time: 5 ms Load - Max Switching: 750VA, 660W |
| G6E-134P-US-DC12 | Виробник : OMRON / PARTNER STOCK |
Description: OMRON / PARTNER STOCK - G6E-134P-US-DC12 - Signalrelais, 12 VDC, SPDT, 2 A, G6E Series, Durchsteckmontage, MonostabiltariffCode: 85364900 rohsCompliant: YES Relaisanschlüsse: PC-Pin hazardous: false rohsPhthalatesCompliant: YES Spulentyp: Monostabil Kontaktmaterial: Silber-Gold-Legierung isCanonical: Y Kontaktstrom: 2A usEccn: EAR99 Spulenwiderstand: 720ohm euEccn: NLR Kontaktspannung V DC: 30V Relaismontage: Durchsteckmontage Produktpalette: G6E Series productTraceability: No Spulenspannung: 12VDC Kontaktkonfiguration: SPDT Kontaktspannung V AC: - SVHC: To Be Advised |
товару немає в наявності |