G6EK-134PL-ST-US-DC24
G6EK-134PL-ST-US-DC24 Omron Electronics Inc-EMC Div
en-g6e.pdf
Виробник: Omron Electronics Inc-EMC Div
Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 2A 24VDC
на замовлення 376 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 2A 24V, Packaging: Tube, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: PC Pin, Approval Agency: CSA, UR, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 16.7 mA, Coil Type: Latching, Dual Coil, Seal Rating: Sealed - Fully, Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au), Contact Form: SPDT (1 Form C), Contact Rating (Current): 2 A, Switching Voltage: 250VAC, 220VDC - Max, Must Operate Voltage: 16.8 VDC, Operate Time: 5 ms, Release Time: 5 ms, Load - Max Switching: 500VA, 440W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G6EK-134PL-ST-US DC24 G6EK-134PL-ST-US DC24 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g6e.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 2A 24V
Packaging: Tube
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Termination Style: PC Pin
Approval Agency: CSA, UR
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 16.7 mA
Coil Type: Latching, Dual Coil
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au)
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 2 A
Switching Voltage: 250VAC, 220VDC - Max
Must Operate Voltage: 16.8 VDC
Operate Time: 5 ms
Release Time: 5 ms
Load - Max Switching: 500VA, 440W