G6J2FLYTRDC45BYOMZ
G6J2FLYTRDC45BYOMZ Omron Electronics Inc-EMC Div
en-g6j.pdf
Виробник: Omron Electronics Inc-EMC Div
Description: RELAY TELECOM DPDT 1A 4.5VDC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Coil Voltage: 4.5VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Gull Wing
Relay Type: Telecom
Coil Current: 32.6 mA
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 1 A
Switching Voltage: 125VAC, 110VDC - Max
Must Release Voltage: 0.45 VDC
Must Operate Voltage: 3.38 VDC
Operate Time: 3 ms
Release Time: 3 ms
Part Status: Active
на замовлення 400 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 400
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY TELECOM DPDT 1A 4.5VDC, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Surface Mount, Coil Voltage: 4.5VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Gull Wing, Relay Type: Telecom, Coil Current: 32.6 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au), Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 1 A, Switching Voltage: 125VAC, 110VDC - Max, Must Release Voltage: 0.45 VDC, Must Operate Voltage: 3.38 VDC, Operate Time: 3 ms, Release Time: 3 ms, Part Status: Active.