G6K-2F-RF-TR03DC12
G6K-2F-RF-TR03DC12 Omron Electronics Inc-EMC Div
en-g6k_2f_rf.pdf
Виробник: Omron Electronics Inc-EMC Div
Description: RELAY RF DPDT 1A 12V
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Termination Style: Gull Wing
Coil Current: 9.1 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 1 A
Switching Voltage: 125VAC, 60VDC - Max
Must Release Voltage: 1.2 VDC
Must Operate Voltage: 9.6 VDC
Part Status: Active
на замовлення 2400 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 300
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY RF DPDT 1A 12V, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Surface Mount, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: Gull Wing, Coil Current: 9.1 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 1 A, Switching Voltage: 125VAC, 60VDC - Max, Must Release Voltage: 1.2 VDC, Must Operate Voltage: 9.6 VDC, Operate Time: 3 ms, Release Time: 3 ms, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G6K-2F-RF-TR03 DC12 G6K-2F-RF-TR03 DC12 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g6k_2f_rf.pdf Description: RELAY RF DPDT 1A 12V
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Coil Voltage: 12VDC
Termination Style: Gull Wing
Coil Current: 9.1 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 1 A
Must Release Voltage: 1.2 VDC
Must Operate Voltage: 9.6 VDC
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 300
G6K-2F-RF-TR03 DC12 G6K-2F-RF-TR03 DC12 Виробник : Omron Electronics K242-E1.pdf High Frequency / RF Relays 1GHz Std Grd NoLatch DPDT 12DC 100mW T30
на замовлення 584 шт:
Packaging: Cut Tape (CT)
Coil Voltage: 12VDC
Coil Current: 9.1 mA
Contact Rating (Current): 1 A
Must Release Voltage: 1.2 VDC
Must Operate Voltage: 9.6 VDC
G6K-2F-RF-TR03 DC12 G6K-2F-RF-TR03 DC12 Виробник : Omron en-g6k_2f_rf.pdf Signal Relay 12VDC 1A DPDT( (12.8mm 7.8mm 5.4mm)) SMD