G6L-1F-DC4.5
G6L-1F-DC4.5 Omron Electronics Inc-EMC Div
G6L.pdf
Виробник: Omron Electronics Inc-EMC Div
Description: RELAY TELECOM SPST 1A 4.5V
Packaging: Tube
Mounting Type: Surface Mount
Coil Voltage: 4.5VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Termination Style: Gull Wing
Relay Type: Telecom
Coil Current: 40 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Form: SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current): 1 A
Switching Voltage: 125VAC, 60VDC - Max
Must Release Voltage: 0.45 VDC
Must Operate Voltage: 3.38 VDC
Operate Time: 5 ms
Release Time: 5 ms
Approval Agency: CSA, UL
Load - Max Switching: 125VA, 60W
на замовлення 18353 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY TELECOM SPST 1A 4.5V, Packaging: Tube, Mounting Type: Surface Mount, Coil Voltage: 4.5VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: Gull Wing, Relay Type: Telecom, Coil Current: 40 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Fully, Contact Form: SPST-NO (1 Form A), Contact Rating (Current): 1 A, Switching Voltage: 125VAC, 60VDC - Max, Must Release Voltage: 0.45 VDC, Must Operate Voltage: 3.38 VDC, Operate Time: 5 ms, Release Time: 5 ms, Approval Agency: CSA, UL, Load - Max Switching: 125VA, 60W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G6L-1F-DC4.5 G6L-1F-DC4.5 Виробник : Omron Electronics omron_05212019_g6l_0614.pdf Low Signal Relays - PCB LO PROF SPST 4.5VDC
на замовлення 686 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
G6L-1F DC4.5 G6L-1F DC4.5 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div G6L.pdf Description: RELAY TELECOM SPST 1A 4.5V
Packaging: Tube
Mounting Type: Surface Mount
Coil Voltage: 4.5VDC
Termination Style: Gull Wing
Approval Agency: CSA, UL
Relay Type: Telecom
Coil Current: 40 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Rating (Current): 1 A
Must Release Voltage: 0.45 VDC
Must Operate Voltage: 3.38 VDC
Operate Time: 5 ms
Release Time: 5 ms