G6M-1A-DC24
G6M-1A-DC24 Omron Electronics Inc-EMC Div
Виробник: Omron Electronics Inc-EMC Div
Description: POWER PCB
Packaging: Bulk
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 5 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Form: SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current): 3 A
Switching Voltage: 270VAC, 125VDC - Max
Must Release Voltage: 2.4 VDC
Must Operate Voltage: 16.8 VDC
Operate Time: 10 ms
Release Time: 5 ms
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 3A 24V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 5 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Fully, Contact Form: SPST-NO (1 Form A), Contact Rating (Current): 3 A, Switching Voltage: 270VAC, 125VDC - Max, Must Release Voltage: 2.4 VDC, Must Operate Voltage: 16.8 VDC, Operate Time: 10 ms, Release Time: 5 ms, Part Status: Obsolete, Approval Agency: CSA, UR, VDE, Load - Max Switching: 810VA, 375W.
Інші пропозиції G6M-1A-DC24
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G6M-1A DC24 G6M-1A DC24 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div G6M.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 3A 24V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 5 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Rating (Current): 3 A
Must Release Voltage: 2.4 VDC
Must Operate Voltage: 16.8 VDC
Operate Time: 10 ms
Release Time: 5 ms
Part Status: Obsolete
Approval Agency: CSA, UR, VDE
Load - Max Switching: 810VA, 375W
товару немає в наявності
G6M-1A-DC24 G6M-1A-DC24 Виробник : Omron Electronics General Purpose Relays Power PCB Relay SPST-NO Sil 24VDC