G6RL-1A4-ASI DC24
G6RL-1A4-ASI DC24 Omron Electronics
en-g6rl.pdf
Виробник: Omron Electronics
General Purpose Relays SPST-NO Sealed 24VDC AgSnIn Contact
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 24V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Approval Agency: cURus, VDE, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 9.2 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Fully, Contact Material: Silver Tin Indium (AgSnIn), Contact Form: SPST-NO (1 Form A), Contact Rating (Current): 10 A, Switching Voltage: 250VAC - Nom, Must Release Voltage: 2.4 VDC, Must Operate Voltage: 16.8 VDC, Operate Time: 10 ms, Release Time: 5 ms, Part Status: Active, Load - Max Switching: 2500VA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G6RL-1A4-ASI DC24 G6RL-1A4-ASI DC24 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g6rl.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 24V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Approval Agency: cURus, VDE
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 9.2 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Material: Silver Tin Indium (AgSnIn)
Contact Form: SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current): 10 A
Switching Voltage: 250VAC - Nom
Must Release Voltage: 2.4 VDC
Must Operate Voltage: 16.8 VDC
Operate Time: 10 ms
Release Time: 5 ms
Load - Max Switching: 2500VA
на замовлення 531 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Packaging: Bulk
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Termination Style: PC Pin
Approval Agency: cURus, VDE
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 9.2 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Rating (Current): 10 A
Must Release Voltage: 2.4 VDC
Must Operate Voltage: 16.8 VDC
Operate Time: 10 ms
Release Time: 5 ms
Part Status: Active
Load - Max Switching: 2500VA
G6RL-1A4-ASI DC24 G6RL-1A4-ASI DC24 Виробник : Omron k133-e1.pdf Power Relay 24VDC 10(NO)/8(NC)A SPST-NO(28.5x10x12.3)mm THT
Мінімальне замовлення: 35