G6S-2-3DC4.5
G6S-2-3DC4.5 Omron Electronics Inc-EMC Div
en-g6s.pdf
Виробник: Omron Electronics Inc-EMC Div
Description: RELAY TELECOM DPDT 2A 4.5V
Packaging: Tube
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 4.5VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Approval Agency: CSA, UR
Relay Type: Telecom
Coil Current: 31 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au)
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 2 A
Switching Voltage: 250VAC, 220VDC - Max
Must Release Voltage: 0.45 VDC
Must Operate Voltage: 3.38 VDC
Operate Time: 4 ms
Release Time: 4 ms
Part Status: Active
Load - Max Switching: 500VA, 440W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY TELECOM DPDT 2A 4.5V, Packaging: Tube, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 4.5VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Approval Agency: CSA, UR, Relay Type: Telecom, Coil Current: 31 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au), Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 2 A, Switching Voltage: 250VAC, 220VDC - Max, Must Release Voltage: 0.45 VDC, Must Operate Voltage: 3.38 VDC, Operate Time: 4 ms, Release Time: 4 ms, Part Status: Active, Load - Max Switching: 500VA, 440W.