Продукція > G6S > G6S-2F-Y-24VDC
G6S-2F-Y-24VDC
Виробник:
на замовлення 980 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис G6S-2F-Y-24VDC
Category: Miniature Electromagnetic Relays, Description: Relay: electromagnetic; DPDT; Ucoil: 24VDC; Icontacts max: 2A; G6S, Type of relay: electromagnetic, Contacts configuration: DPDT, Rated coil voltage: 24V DC, Manufacturer series: G6S, Mounting: SMD, Operate time: 4ms, Release time: 4ms, Coil current: 9.6mA, Operating temperature: -40...85°C, Relay variant: subminiature, Terminal pitch: 2.54mm, Body dimensions: 14.8x7.3x9.2mm, Contact resistance: 75mΩ, Coil power consumption: 200mW, AC contacts rating @R: 0.5A / 125V AC, Contact current max.: 2A, DC contacts rating @R: 2A / 30V DC, Coil resistance: 2504Ω, Switched voltage: max. 220V DC; max. 250V AC.
Інші пропозиції G6S-2F-Y-24VDC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G6S-2F-Y 24 VDC G6S-2F-Y 24 VDC Виробник : Omron Electronics en_g6s-1128313.pdf Low Signal Relays - PCB
товару немає в наявності
G6S-2F-Y 24VDC G6S-2F-Y 24VDC Виробник : OMRON Electronic Components G6S.PDF Category: Miniature Electromagnetic Relays
Description: Relay: electromagnetic; DPDT; Ucoil: 24VDC; Icontacts max: 2A; G6S
Type of relay: electromagnetic
Contacts configuration: DPDT
Rated coil voltage: 24V DC
Manufacturer series: G6S
Mounting: SMD
Operate time: 4ms
Release time: 4ms
Coil current: 9.6mA
Operating temperature: -40...85°C
Relay variant: subminiature
Terminal pitch: 2.54mm
Body dimensions: 14.8x7.3x9.2mm
Contact resistance: 75mΩ
Coil power consumption: 200mW
AC contacts rating @R: 0.5A / 125V AC
Contact current max.: 2A
DC contacts rating @R: 2A / 30V DC
Coil resistance: 2504Ω
Switched voltage: max. 220V DC; max. 250V AC