G6S-2-DC4.5 Omron Electronics
| Кількість | Ціна |
|---|---|
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: OMRON / PARTNER STOCK - G6S-2-DC4.5 - Signalrelais, 4.5 VDC, DPDT, 2 A, G6S Series, Durchsteckmontage, Monostabil, tariffCode: 85364900, rohsCompliant: YES, Relaisanschlüsse: PC-Pin, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Spulentyp: Monostabil, Kontaktmaterial: Silber-Gold-Legierung, isCanonical: Y, Kontaktstrom: 2A, usEccn: EAR99, Spulenwiderstand: 145ohm, euEccn: NLR, Kontaktspannung V DC: 30V, Relaismontage: Durchsteckmontage, Produktpalette: G6S Series, productTraceability: No, Spulenspannung: 4.5VDC, Kontaktkonfiguration: DPDT, Kontaktspannung V AC: -, SVHC: To Be Advised.
G6S-2 DC4.5 | Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div |
Description: RELAY TELECOM DPDT 2A 4.5VPackaging: Tube Mounting Type: Through Hole Coil Voltage: 4.5VDC Operating Temperature: -40°C ~ 85°C Termination Style: PC Pin Approval Agency: CSA, UR Relay Type: Telecom Coil Current: 31 mA Coil Type: Non Latching Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au) Contact Form: DPDT (2 Form C) Contact Rating (Current): 2 A Switching Voltage: 250VAC, 220VDC - Max Must Release Voltage: 0.45 VDC Must Operate Voltage: 3.38 VDC Operate Time: 4 ms Release Time: 4 ms Part Status: Active Load - Max Switching: 500VA, 440W |
на замовлення 3337 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
G6S-2 DC4.5 | Виробник : Omron |
Signal Relay 4.5VDC 2A DPDT(14.8x7.3x9.2)mm THT |
на замовлення 506 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
G6S-2 DC4.5 | Виробник : OMRON ELECTRONIC COMPONENTS |
Description: OMRON ELECTRONIC COMPONENTS - G6S-2 DC4.5 - Signalrelais, 4.5 VDC, DPDT, 2 A, G6S Series, Durchsteckmontage, MonostabiltariffCode: 85364190 rohsCompliant: YES Relaisanschlüsse: PC-Pin hazardous: false rohsPhthalatesCompliant: YES Spulentyp: Monostabil Kontaktmaterial: Silber-Gold isCanonical: Y Kontaktstrom: 2A usEccn: EAR99 Spulenwiderstand: 145ohm euEccn: NLR Kontaktspannung V DC: 30V Relaismontage: Durchsteckmontage Produktpalette: G6S Series productTraceability: No Spulenspannung: 4.5VDC Kontaktkonfiguration: DPDT Kontaktspannung V AC: - SVHC: To Be Advised |
G6S-2-DC4.5 | Виробник : OMRON / PARTNER STOCK |
Description: SIGNAL RELAYS - LOW SIGNAL RELAY |