Продукція > OMRON > G6S-2F DC12
G6S-2F DC12
G6S-2F DC12 Omron
k093-e1.pdf
Виробник: Omron
Signal Relay 12VDC 2A DPDT(14.8x9.2x9.2)mm SMD
на замовлення 39 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: OMRON / PARTNER STOCK - G6S-2F-DC12 - Signalrelais, 12 VDC, DPDT, 2 A, G6S Series, Oberflächenmontage, Monostabil, tariffCode: 85364900, rohsCompliant: YES, Relaisanschlüsse: Lötanschlüsse, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Spulentyp: Monostabil, Kontaktmaterial: Silber-Gold, isCanonical: Y, Kontaktstrom: 2A, usEccn: EAR99, Spulenwiderstand: 1.028kohm, euEccn: NLR, Kontaktspannung V DC: 30V, Relaismontage: Oberflächenmontage, Produktpalette: G6S Series, productTraceability: No, Spulenspannung: 12VDC, Kontaktkonfiguration: DPDT, Kontaktspannung V AC: -, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G6S-2F-DC12 G6S-2F-DC12 Виробник : Omron Electronics K093-E1.pdf Low Signal Relays - PCB Gullwing NonLatching DPDT 12VDC 140mW
на замовлення 1143 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
G6S-2F  DC12 G6S-2F DC12 Виробник : OMRON ELECTRONIC COMPONENTS Description: OMRON ELECTRONIC COMPONENTS - G6S-2F DC12 - Signalrelais, 12 VDC, DPDT, 2 A, G6S Series, Oberflächenmontage, Monostabil
tariffCode: 85364110
rohsCompliant: YES
Relaisanschlüsse: Lötanschlüsse
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Spulentyp: Monostabil
Kontaktmaterial: Silber-Gold
isCanonical: Y
Kontaktstrom: 2A
usEccn: EAR99
Spulenwiderstand: 1.028kohm
euEccn: NLR
Kontaktspannung V DC: 30V
Relaismontage: Oberflächenmontage
Produktpalette: G6S Series
productTraceability: No
Spulenspannung: 12VDC
Kontaktkonfiguration: DPDT
Kontaktspannung V AC: -
на замовлення 910 шт:
Мінімальне замовлення: 3
G6S-2F DC12 G6S-2F DC12 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g6s.pdf Description: RELAY TELECOM DPDT 2A 12V
Packaging: Tube
Mounting Type: Surface Mount
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Gull Wing
Approval Agency: CSA, UR
Relay Type: Telecom
Coil Current: 11.7 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au)
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 2 A
Switching Voltage: 250VAC, 220VDC - Max
Must Release Voltage: 1.2 VDC
Must Operate Voltage: 9 VDC
Operate Time: 4 ms
Release Time: 4 ms
Part Status: Active
Load - Max Switching: 500VA, 440W
Мінімальне замовлення: 2
G6S-2F DC12 G6S-2F DC12 Виробник : Omron k093-e1.pdf Signal Relay 12VDC 2A DPDT(14.8x9.2x9.2)mm SMD
Мінімальне замовлення: 45
G6S-2F-DC12 G6S-2F-DC12 Виробник : OMRON / PARTNER STOCK Description: OMRON / PARTNER STOCK - G6S-2F-DC12 - Signalrelais, 12 VDC, DPDT, 2 A, G6S Series, Oberflächenmontage, Monostabil
tariffCode: 85364900
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Spulentyp: Monostabil
Kontaktmaterial: Silber-Gold
isCanonical: Y
Kontaktstrom: 2A
usEccn: EAR99
Spulenwiderstand: 1.028kohm
euEccn: NLR
Kontaktspannung V DC: 30V
Produktpalette: G6S Series
productTraceability: No
Spulenspannung: 12VDC
Kontaktkonfiguration: DPDT
Kontaktspannung V AC: -
SVHC: To Be Advised
на замовлення 39 шт:
товару немає в наявності
G6S-2F DC12 Виробник : Omron Omron_G6S.pdf Реле слабострумове, Iк, А = 2, Uк, В = 250 (AC), 220 (DC), Uн, В = 12, Р, Вт = 0,14, Форма конт. = DPDT, Тексп, °С = -40...+85, Тип монт. = smd, Ro, Ом = 1 028, Час викл. = 4 мс, Час спрац. = 4 мс, Крок = 2,54 мм,... Група товару: Реле Корпус: 14.8x7.3x9