Продукція > OMRON > G6SK-2F-H-TR DC2.4
G6SK-2F-H-TR DC2.4
G6SK-2F-H-TR DC2.4 Omron
d20g6s0100.pdf
Виробник: Omron
Signal Relay 24VDC 2A DPDT(14.8x9.2x9.2)mm SMD
на замовлення 21980 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 125
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY TELECOM DPDT 2A 2.4V, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Surface Mount, Coil Voltage: 2.4VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Gull Wing, Approval Agency: CSA, UR, Relay Type: Telecom, Coil Current: 58.3 mA, Coil Type: Latching, Dual Coil, Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au), Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 2 A, Switching Voltage: 250VAC, 220VDC - Max, Must Operate Voltage: 1.8 VDC, Operate Time: 4 ms, Release Time: 4 ms, Load - Max Switching: 500VA, 440W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G6SK-2F-H-TR DC2.4 G6SK-2F-H-TR DC2.4 Виробник : Omron d20g6s0100.pdf Signal Relay 24VDC 2A DPDT(14.8x9.2x9.2)mm SMD
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 107
на замовлення 795 шт:
G6SK-2F-H-TR DC2.4 G6SK-2F-H-TR DC2.4 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g6s.pdf Description: RELAY TELECOM DPDT 2A 2.4V
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Coil Voltage: 2.4VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Gull Wing
Approval Agency: CSA, UR
Relay Type: Telecom
Coil Current: 58.3 mA
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 2 A
Switching Voltage: 250VAC, 220VDC - Max
Must Operate Voltage: 1.8 VDC
Operate Time: 4 ms
Release Time: 4 ms
Load - Max Switching: 500VA, 440W
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Coil Voltage: 2.4VDC
Termination Style: Gull Wing
Relay Type: Telecom
Coil Current: 58.3 mA
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 2 A
Must Operate Voltage: 1.8 VDC