Продукція > OMRON > G6Y-1-DC12
G6Y-1-DC12 OMRON
Виробник: OMRON
10+
на замовлення 1700 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY RF SPDT 10MA 12V, Features: Sealed - Fully, Packaging: Bulk, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: PC Pin, Coil Current: 16.7 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Form: SPDT (1 Form C), Contact Rating (Current): 10 mA, Switching Voltage: 30VAC, 30VDC - Max, Must Release Voltage: 1.2 VDC, Must Operate Voltage: 9 VDC, Operate Time: 10 ms, Release Time: 5 ms.
Інші пропозиції G6Y-1-DC12
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G6Y-1 DC12 G6Y-1 DC12 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div G6Y.pdf Description: RELAY RF SPDT 10MA 12V
Features: Sealed - Fully
Packaging: Bulk
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Termination Style: PC Pin
Coil Current: 16.7 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 10 mA
Switching Voltage: 30VAC, 30VDC - Max
Must Release Voltage: 1.2 VDC
Must Operate Voltage: 9 VDC
Operate Time: 10 ms
Release Time: 5 ms
товару немає в наявності
G6Y-1-DC12 G6Y-1-DC12 Виробник : Omron Electronics g6y_1210-1189850.pdf High Frequency / RF Relays 900MHz SPDT 12VDC