G6Z-1FE-ARDC12
G6Z-1FE-ARDC12 Omron Electronics Inc-EMC Div
en-g6z.pdf
Виробник: Omron Electronics Inc-EMC Div
Description: RELAY RF SPDT 10MA 12V
Packaging: Tube
Features: Sealed - Fully
Mounting Type: Surface Mount
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Termination Style: Gull Wing
Coil Current: 16.7 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 10 mA
Switching Voltage: 30VAC, 30VDC - Max
Must Release Voltage: 1.2 VDC
Must Operate Voltage: 9 VDC
Operate Time: 10 ms
Release Time: 10 ms
Написати відгук
Description: RELAY RF SPDT 10MA 12V, Packaging: Tube, Features: Sealed - Fully, Mounting Type: Surface Mount, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: Gull Wing, Coil Current: 16.7 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Form: SPDT (1 Form C), Contact Rating (Current): 10 mA, Switching Voltage: 30VAC, 30VDC - Max, Must Release Voltage: 1.2 VDC, Must Operate Voltage: 9 VDC, Operate Time: 10 ms, Release Time: 10 ms.