G6ZK-1FE-A-TRDC4.5
G6ZK-1FE-A-TRDC4.5 Omron Electronics Inc-EMC Div
G6Z_0911.pdf
Виробник: Omron Electronics Inc-EMC Div
Description: RELAY RF SPDT 10MA 4.5V
Написати відгук
High Frequency / RF Relays HF Rly 2CoilLatch TR SMT 50ohm E-Shp 4.5V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G6ZK-1FE-A-TR DC4.5 Виробник : Omron Electronics G6Z_0911-3914.pdf High Frequency / RF Relays HF Rly 2CoilLatch TR SMT 50ohm E-Shp 4.5V