G6ZK-1FE-TRDC4.5
G6ZK-1FE-TRDC4.5 Omron Electronics Inc-EMC Div
en-g6z.pdf
Виробник: Omron Electronics Inc-EMC Div
Description: RELAY RF SPDT 10MA 4.5V
Packaging: Tape & Reel (TR)
Features: Sealed - Fully
Mounting Type: Surface Mount
Coil Voltage: 4.5VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Termination Style: Gull Wing
Coil Current: 80 mA
Coil Type: Latching, Dual Coil
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 10 mA
Switching Voltage: 30VAC, 30VDC - Max
Must Operate Voltage: 3.38 VDC
Operate Time: 10 ms
Release Time: 10 ms
Написати відгук
Description: RELAY RF SPDT 10MA 4.5V, Packaging: Tape & Reel (TR), Features: Sealed - Fully, Mounting Type: Surface Mount, Coil Voltage: 4.5VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: Gull Wing, Coil Current: 80 mA, Coil Type: Latching, Dual Coil, Contact Form: SPDT (1 Form C), Contact Rating (Current): 10 mA, Switching Voltage: 30VAC, 30VDC - Max, Must Operate Voltage: 3.38 VDC, Operate Time: 10 ms, Release Time: 10 ms.