Продукція > OMRON ELECTRONICS > G7L-1A-BUB-CB DC24
G7L-1A-BUB-CB DC24
G7L-1A-BUB-CB DC24 Omron Electronics
J055-E1.pdf
Виробник: Omron Electronics
General Purpose Relays Relay
на замовлення 20 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Power Relay 24VDC 30A SPST-NO(68.5x34.5x49)mm Bracket.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G7L-1A-BUB-CB-DC24 G7L-1A-BUB-CB-DC24 Виробник : Omron g7l.pdf Power Relay 24VDC 30A SPST-NO(68.5x34.5x49)mm Bracket
на замовлення 25 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
G7L-1A-BUB-CB DC24 G7L-1A-BUB-CB DC24 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g7l.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 30A 24V