G7L-1A-P-CB-DC100 Omron Electronics Inc-EMC Div
en-g7l.pdf
Виробник: Omron Electronics Inc-EMC Div
Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 20A 100V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 100VDC
Operating Temperature: -25°C ~ 60°C
Termination Style: PC Pin
Approval Agency: CSA, TUV, UR
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 19 mA
Contact Form: SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current): 20 A
Switching Voltage: 250VAC - Max
Must Release Voltage: 15 VDC
Must Operate Voltage: 75 VDC
Coil Insulation: Class B
Load - Max Switching: 5000VA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 20A 100V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 100VDC, Operating Temperature: -25°C ~ 60°C, Termination Style: PC Pin, Approval Agency: CSA, TUV, UR, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 19 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Silver Alloy, Contact Form: SPST-NO (1 Form A), Contact Rating (Current): 20 A, Switching Voltage: 250VAC - Max, Must Release Voltage: 15 VDC, Must Operate Voltage: 75 VDC, Operate Time: 30 ms, Release Time: 30 ms, Coil Insulation: Class B, Load - Max Switching: 5000VA.