Продукція > OMRON > G7L-1A-T-J-CB-DC24
G7L-1A-T-J-CB-DC24
G7L-1A-T-J-CB-DC24 Omron
g7l.pdf
Виробник: Omron
Power Relay 24VDC 30A SPST-NO(52.5x33.5x53)mm Bracket
на замовлення 200 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 30A 24V, Packaging: Bulk, Features: Test Button, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -25°C ~ 60°C, Termination Style: Quick Connect - 0.250" (6.3mm), Approval Agency: CSA, TUV, UR, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 79 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Silver Alloy, Contact Form: SPST-NO (1 Form A), Contact Rating (Current): 30 A, Switching Voltage: 250VAC - Max, Must Release Voltage: 3.6 VDC, Must Operate Voltage: 18 VDC, Operate Time: 30 ms, Release Time: 30 ms, Coil Insulation: Class B, Load - Max Switching: 7500VA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G7L-1A-T-J-CB DC24 G7L-1A-T-J-CB DC24 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g7l.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 30A 24V
Packaging: Bulk
Features: Test Button
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -25°C ~ 60°C
Termination Style: Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Approval Agency: CSA, TUV, UR
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 79 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Material: Silver Alloy
Contact Form: SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current): 30 A
Switching Voltage: 250VAC - Max
Must Release Voltage: 3.6 VDC
Must Operate Voltage: 18 VDC
Operate Time: 30 ms
Release Time: 30 ms
Coil Insulation: Class B
Load - Max Switching: 7500VA
на замовлення 7 шт:
Кількість Ціна
G7L-1A-T-J-CB-DC24 G7L-1A-T-J-CB-DC24 Виробник : Omron g7l.pdf Power Relay 24VDC 30A SPST-NO(52.5x33.5x53)mm Bracket
на замовлення 100 шт:
Мінімальне замовлення: 20
товару немає в наявності
G7L-1A-TJ-CB-DC24 G7L-1A-TJ-CB-DC24 Виробник : Omron Electronics J055-E1.pdf General Purpose Relays SPST-NO 24VDC QC MT TEST BUTTON