Продукція > OMRON ELECTRONICS > G7L-2A-BUB-CB-AC24
G7L-2A-BUB-CB-AC24
G7L-2A-BUB-CB-AC24 Omron Electronics
J055-E1.pdf
Виробник: Omron Electronics
General Purpose Relays 24 VAC DPST-NO SCREW TERMINAL
на замовлення 15 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE DPST 25A 24V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 24VAC, Operating Temperature: -25°C ~ 60°C, Termination Style: Screw Terminal, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 71 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Silver Tin Indium (AgSnIn), Contact Form: DPST-NO (2 Form A), Contact Rating (Current): 25 A, Switching Voltage: 250VAC - Max, Must Release Voltage: 3.6 VAC, Must Operate Voltage: 18 VAC, Operate Time: 30 ms, Release Time: 30 ms, Part Status: Active, Coil Insulation: Class B.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G7L-2A-BUB-CB-AC24 G7L-2A-BUB-CB-AC24 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g7l.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE DPST 25A 24V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 24VAC
Operating Temperature: -25°C ~ 60°C
Termination Style: Screw Terminal
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 71 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Material: Silver Tin Indium (AgSnIn)
Contact Form: DPST-NO (2 Form A)
Contact Rating (Current): 25 A
Switching Voltage: 250VAC - Max
Must Release Voltage: 3.6 VAC
Must Operate Voltage: 18 VAC