G7L-2A-P-PV-DC24
G7L-2A-P-PV-DC24 Omron Electronics Inc-EMC Div
en-g7l_pv.pdf
Виробник: Omron Electronics Inc-EMC Div
Description: RELAY GEN PURPOSE DPST 30A 24V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Approval Agency: UR, VDE
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 95.8 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Material: Silver Alloy
Contact Form: DPST-NO (2 Form A)
Contact Rating (Current): 30 A
Switching Voltage: 277VAC - Max
Must Release Voltage: 2.4 VDC
Must Operate Voltage: 18 VDC
Operate Time: 30 ms
Release Time: 30 ms
Part Status: Active
Load - Max Switching: 8310VA
на замовлення 788 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE DPST 30A 24V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Approval Agency: UR, VDE, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 95.8 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Silver Alloy, Contact Form: DPST-NO (2 Form A), Contact Rating (Current): 30 A, Switching Voltage: 277VAC - Max, Must Release Voltage: 2.4 VDC, Must Operate Voltage: 18 VDC, Operate Time: 30 ms, Release Time: 30 ms, Part Status: Active, Load - Max Switching: 8310VA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G7L-2A-P-PV DC24 G7L-2A-P-PV DC24 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g7l_pv.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE DPST 30A 24V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Termination Style: PC Pin
Approval Agency: UR, VDE
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 95.8 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Material: Silver Alloy
Contact Rating (Current): 30 A
Must Release Voltage: 2.4 VDC
Must Operate Voltage: 18 VDC
Operate Time: 30 ms
Release Time: 30 ms
Load - Max Switching: 8310VA
на замовлення 573 шт:
Кількість Ціна
G7L-2A-P-PV-DC24 G7L-2A-P-PV-DC24 Виробник : Omron Electronics J055-E1.pdf General Purpose Relays DCPowerRelay 24V for Inverter DPSTNO Cls