G7L-2A-T-CB-DC100
G7L-2A-T-CB-DC100 Omron Electronics
J055-E1.pdf
Виробник: Omron Electronics
Industrial Relays RELAY
на замовлення 220 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Power Relay 100VDC 30A DPST-NO(52.5x33.5x53)mm Flange.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G7L-2A-T-CB DC100 G7L-2A-T-CB DC100 Виробник : Omron g7l.pdf Power Relay 100VDC 30A DPST-NO(52.5x33.5x53)mm Flange
товару немає в наявності
G7L-2A-T-CB-DC100 G7L-2A-T-CB-DC100 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g7l.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE DPST 25A 100V