Продукція > Реле > G7SA3A1B-24VDC
G7SA3A1B-24VDC
Код товару: 197821
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Реле
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G7SA-3A1B 24VDC G7SA-3A1B 24VDC Виробник : OMRON G7SA.PDF Category: Miniature Electromagnetic Relays
Description: Relay: electromagnetic; 3PST; Ucoil: 24VDC; Icontacts max: 6A
Type of relay: electromagnetic
Contacts configuration: 3PST
Rated coil voltage: 24V DC
Contact current max.: 6A
AC contacts rating @R: 6A / 250V AC
DC contacts rating @R: 6A / 30V DC
Manufacturer series: G7SA-10
Switched voltage: max. 125V DC; max. 250V AC
Relay variant: safety
Mounting: PCB; socket
Coil resistance: 1.6kΩ
Body dimensions: 40x13x24mm
Contact resistance: 100mΩ
Terminal pitch: 5.08mm
Coil current: 15mA
Operating temperature: -40...85°C
на замовлення 102 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
G7SA-3A1B 24VDC Виробник : Omron Electromechanical Relay 24VDC 1.6KOhm 6A 3PST-NO/SPST-NC(40x13x24)mm THT Safety Relay