Продукція > OMRON > G7SA3A1BOCB24DC
G7SA3A1BOCB24DC
G7SA3A1BOCB24DC Omron
j120g7sarelayswithforciblyguidedcontactsdatasheeten.pdf
Виробник: Omron
Electromechanical Relay 24VDC 1.6KOhm 6A 3PST-NO/SPST-NC(40x13x24)mm THT Safety Relay
на замовлення 204 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук