G8231012YA10EU
G8231012YA10EU Amphenol Commercial Products
Виробник: Amphenol Commercial Products
Headers & Wire Housings Box Header 2.0mm Pitch STR DIP,2x5Pin,15u" Gold,NY4T,Tail=2.3mm,Removed#10Pos
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук