G8231012YB10EU Amphenol Commercial Products
Виробник: Amphenol Commercial Products
Headers & Wire Housings Box Header 2.0mm Pitch STR DIP,2x5Pin,15u" Gold,NY4T,TAIL=2.5mm,Removed#10Pos,TRAY
Написати відгук