G8232012YB18HR Amphenol Commercial Products
Виробник: Amphenol Commercial Products
Headers & Wire Housings Box Header 2.0mm Pitch STR,2x10PIN,15U GOLD,NY4T,TAIL=2.5mm,REMOVED#18POS
Написати відгук