G832MB031201022HR Amphenol Commercial Products
bwb_btb_080_85ohm_g832mb-2577882.pdf
Виробник: Amphenol Commercial Products
Board to Board & Mezzanine Connectors 0.80mm Board-to-Board 85ohm Connector, Pitch 0.8mm, Height 3.7 mm, 120 Positions, Dual Row, BTB Vertical Receptacle SMT, Gold Flash White.
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук